Kanał RSS: Artykuły

Czym się golić – maszynki vs trymery

Czym się golić – maszynki vs trymery

Podczas gdy tworzy się sportowy zarost, człowiek wygląda bardziej męsko i bardziej wyrafinowanie, nie trzeba robić wiele dla tej brody, aczkolwiek trymowanie oraz ogólna pielęgnacja zarostu jest bardzo istotna.

Dowiedz się, jak przycinać i oczyścić brodę trymerem, aby osiągnąć pożądany wygląd – to wymaga czasu i trochę praktyki, ale to jest całkowicie osiągalne. Oto kilka porad dotyczących przycinania i uwodzenia, które pomogą Ci mieć brodę, która jest przedmiotem zazdrości wszystkich znajomych, szczególnie tych, którym broda nie rośnie zbyt szybko lub wcale.

Tak naprawdę są to dwa oddzielne elementy wyposażenia, których ludzie używają podczas przycinania brody. Albo użyj nożyczek lub trymera, aby broda została pod pełną kontrolą. W tym artykule, omówimy strzyżenie i pielęgnację brody.

Nożyce do brody są łatwe w obsłudze dla początkujących i doprowadzą Cię do lepszych wyników, ponieważ często mają zmienne złączniki długości, które pozwalają na łatwe przycinanie brody na długość, którą chcesz.

Zacznij od mycia i suszenia brody

Przed przycinaniem brody, należy zawsze ją umyć i osuszyć. Czysta broda jest łatwiejsza do wykończenia zaś wynik prezentować będzie się o wiele lepiej.

Po wyschnięciu brody, a następnie przeczesaniu jej w celu zapewnienia, że ​​wszystkie włosy są płaskie i że nie ma włosów zwinięte czy ukrytych, można przystąpić do kolejnego kroku. Proces ten jest szczególnie ważny dla osób, które mają dużą, gęsta brodę, szybko odrastającą.
Proponujemy zainwestować początkowo w proste trymery. Urządzenia te są bardzo wszechstronne i mogą być używany do pielęgnacji ciała, jak również dają szybki efekt ciekawej fryzury.

Jak korzystać z trymera?

Dla tych, którzy nigdy nie przycinali swojej brody lub jeśli używają nowego trymera, zaczyna się od narzędzia, które przycina najdłuższe włosy. Zawsze można zmienić na krótszą długość, dzięki czemu nie wystąpi ryzyko cięcia włosów. Oprócz trymera korzystne będą także maszynki do włosów, które pozwolą Ci na więcej opcji cięcia brody.

Zwykle zaczyna się od ogarnięcia własnej szyi. Jeśli masz preferencje definiowania linii szyi, należy wziąć osłonę od trymera i użyć ostrza aby zdefiniować granicę, gdzie broda będzie się znajdować. Należy pamiętać, że jeśli jest się zbyt blisko brody, może się wydawać, że masz podwójny podbródek. Nic się nie martw, nawet jeśli wytniesz trochę za dużo, włosy w tym obszarze rośną dość szybko, następnym razem można dostosować narzędzie do żądanej pozycji.

Teraz przejdź do strony twarzy zaczynając od swoich baków. Przed kadrowaniem obszaru podbródka zawsze przycinaj boki brody. Przed rozpoczęciem po bokach twarzy, należy zdecydować, czy chcesz przedłużyć swoją brodę pokrywając policzki lub jeśli wolisz zachować kształt litery U na brodzie w stylu z ogolonymi policzkami.

Comments are closed.