Kanał RSS: Artykuły

Komfortowe usługi fryzjerskie – czy wszystko leży w fotelu?

Komfortowe usługi fryzjerskie – czy wszystko leży w fotelu?

Kupujemy nowy fotel fryzjerski – ile to właściwie kosztuje?

Zapytaj jakiegokolwiek fryzjera, czego chcą najbardziej, najprawdopodobniej powiedzą Ci, że chcą najlepszy fotel fryzjerski jaki tylko istnieje. Fotele fryzjerskie określają komfort klientów, podczas gdy ten jest ogolony i strzyżony, pomagają w utrzymaniu działalności i przyciągają większą liczbę klientów. Posiadanie złej jakości krzesło oznacza, że ​​będziesz konotować brak szczęścia wśród klientów, którzy nie czują się komfortowo w czasie pobytu w Twoim zakładzie. Komfort niekoniecznie oznacza konieczności zakupu drogich krzeseł, ale faktycznie wysoka jakość fotela dla nowoczesnego barbera, oznacza dość wysoką cenę.

Jak wybrać profesjonalny fotel fryzjerski

Jeśli nie jesteś pewien czego chcesz, jeśli chodzi o zakup fotela fryzjerskiego, poproś o pomoc obsługujący sklep. Możesz również szukać recenzji produktów ze stron internetowych, które specjalizują się w fotelach fryzjerskich. Podobnie jak w zawodzie fryzjera, produkcja foteli fryzjerskich ma przecież miejsce już od dłuższego czasu – specjalizują się w tym Amerykanie, który częściej niż inni mieszkańcy naszego globu u fryzjera (barbera) wykonują również czynność gładkiego golenia.

Jakie cechy musi mieć fotel fryzjerski?

Pierwszą rzeczą jaką należy zawsze sprawdzić przed zakupem fotela fryzjerskiego jest siła fotela. Oznacza to, że może on utrzymać ciężar swoich klientów. Możesz znaleźć się w sytuacji, gdy klient upada siadając na fotel, a to będzie bardzo złe dla Twojego zakładu czy salonu. Niektórzy z klientów mogą być nieco ciężsi, więc zamontuj także odpowiedni podest, który wspiera fotel.

Fotel powinien być także trwały i wytrzymały. Nie kupuj fotela, które trzeba będzie zastąpić nowym zaledwie rok lub dwa po nabyciu go. Na początku może się wydawać, że najbardziej rozsądną rzeczą jest zakup ze względu na cenę, ale konieczność kupowania nowych częściej będzie kosztować Ciebie i Twoją firmę bardzo dużo pieniędzy.

Dlaczego warto kupić zupełnie nowy fotel fryzjerski?

Zakup fotela, który będą dla Ciebie pracować przez wiele lat daje Ci szansę, aby skupić się na innych aspektach i poprawie wizerunku Twojego zakładu fryzjerskiego. Nie zawsze należy wierzyć producentowi. Wielu z nich twierdzi, że ich fotele są wytrzymałe, ale jest to prawdą tylko na wystawie. Fotele są zaprojektowane źle i można łatwo je złamać, jest to zagrożenie zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów, którzy po takim incydencie z pewnością puściliby w okolicy famę o bardzo złym przygotowaniu technicznym Twojego biznesu. Jeszcze przed rozpoczęciem zakupów, musisz mieć przydzielony budżetu oraz rodzaj fotela. To ułatwi proces, upewnisz się, że dobrze równoważysz swoje zadanie. Dobrze jest także wprost zapytać klientów jakiego rodzaju fotela oczekują, pozwoli Ci to na spełnienia ich pragnień, Ci, którzy dostrzegą to, że dopasowujesz ofertę do rynku, z pewnością drogą pantoflową wypromują Twoje usługi fryzjerskie. Golenie brody może być również łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Hydrauliczne podnośniki w fotelu

Fotel powinien być również łatwy w użyciu i naprawie. Hydrauliczne podnośniki powinny działać dobrze, fotel musi mieć silne wsparcie. Fotel musi być obracany i regulowany, dobrze jest także zadbać o opcję wysunięcia podnóżka oraz obniżenia go (na styl fotelu u dentysty); to da fryzjerowi dobry kąt położenia klienta, łatwiej można wykonać swoją pracę. Należy również mieć blokadę, aby zagwarantować, że klient nie będzie obracał się pod żadnym kątem. Weź pod uwagę powyższe czynniki, otrzymasz gwarancję, że nabędziesz fotel, który będzie Ci służyć przez długi czas i zmniejszy wydatki. Fotele fryzjerskie możesz kupić np. tutaj: http://www.vitalitys.eu/pl/173-fotele-fryzjerskie

Pozdrawiamy, wasza Redakcja :)

Comments are closed.