Kanał RSS: Artykuły

Akcesoria BDSM

Akcesoria BDSM

BDSM jest skrótem pochodzącym od angielskich słów „związanie” i „dyscyplina” oraz „dominacja” i „uległość”. Określenie to odnosi się do szerokiego spektrum różnych form relacji międzyludzkich na tle seksualnym. Praktykując BDSM odgrywa się konkretnie sceny, bardzo często przy wykorzystaniu akcesoriów erotycznych.

BDSM w praktyce

W sex shopach zarówno internetowych jak i tych stacjonarnych możemy znaleźć osobnej dział poświęcony BDSM. Bardzo popularne są zestawy przeznaczone właśnie do takiej formy działań seksualnych. Komplety zazwyczaj zawierają regulowaną obrożą na szyję, którą będzie zakładała osoba odgrywający rolę uległej. Przeważnie jest ona regulowana i wytworzona z przyjemnego dla skóry materiału. Dodatkiem do niej często jest dłuższa skórzana smycz. Podczas igraszek często wykorzystywane są różnego rodzaju kajdanki na nadgarstki jak i na kostki. Aby zwiększyć komfort użytkowania producenci bardzo często wykładają je od środka miękkim futerkiem.

W zestawach znajdziemy także grube solidne sznury oraz delikatne lub bardziej surowe bicze i pejcze. Wiele par korzysta także z miękkich piórek służących do łaskotania partnera lub partnerki. Obowiązkowym elementem każdego zestawu erotycznego BDSM jest opaska na oczy oraz knebel. Knebel może posiadać piłeczkę lub pierścień umożliwiający seks oralny.

BDSM zyskuje na popularności każdego roku

Często wykorzystywane są zaciski i klipsy na sutki. Zapewnią one dodatkową stymulację rozbudzającą zmysły. Rosnącą popularnością wśród park cieszą się różnego rodzaju pasy umożliwiające skrępowanie partnerki i przypięcie jej do łóżka. Takie pasy wyeksponują najbardziej erogenne strefy kobiecego ciała do którego partner będzie miał łatwy dostęp. Podobnie zadziałają pasy na drzwi przeznaczone do krępowania. Kobieta może być do nich przypięta zarówno przodem jak i tyłem. Kajdanki i pasów wykonane są z trwałego i mocnego materiału, który jednocześnie będzie przyjemne dla skóry. Mogą być one zapisane na kluczyk lub na rzepy. W drugim przypadku skrępowana osoba nie będzie mogła łatwo się wydostać, a jednocześnie dominujący partner szybko będzie mógł ją wyswobodzić w odpowiednim momencie.

BDSM – dla kogo?

Tego typu akcesoria sprawiają, że każdy intymny wieczór spędzony przez partnerów na łóżkowych zabawach będzie satysfakcjonujący i ciekawy. Sex shopy z miesiąca na miesiąc poszerzają swoje oferty o coraz to bardziej wymyślne i oryginalne akcesoria erotyczne. Nic dziwnego-zapotrzebowanie na seksowne gadżety stale rośnie. Na zakupy często decydują się osobny zarówno bardzo młode jak i te starsze, niezależnie od orientacji seksualnej.

W Polsce BDSM cieszy się nieustannie rosnącą popularnością wśród osób w rożnym wieku. Sprawia to, że producenci coraz częściej oferują swoim asortymencie gadżety, które będą mogły służyć podczas igraszek par praktykujących właśnie taką formę relacji seksualnych. Umożliwią one zaspokojenie potrzeb i zagwarantują intensywne doznania, które do tej pory były niemożliwe do uzyskania.


Na stronie www.erozkosz.pl znaleźć można wiele produktów BDSM dla niej i dla niego.

Comments are closed.