Kanał RSS: Artykuły

Solidne i trwałe taśmy pakowe vibac

Solidne i trwałe taśmy pakowe vibac

Solidne zapakowanie produktu przed wysyłką jest bardzo ważne. Jeśli na przykład prowadzimy sklep internetowy z delikatnym asortymentem, nie możemy pozwolić by podczas transportu uległ uszkodzeniu. Wpłynęłoby to bardzo negatywnie na nasz wizerunek. Klienci nie byliby zadowoleni z naszych usług. W żadnym wypadku nie możemy na to pozwolić. Żeby więc oferować usługi najwyższej jakość, musimy korzystać z najlepszych narzędzi. Do opakowania wysyłanego towary potrzebujemy odpornej folii i tak samo odpornej taśmy klejącej. Warto wyposażyć się w jedną z najlepszych. Jest nią vibac taśma pakowna.

Zastosowania taśmy samoprzylepnej

Samoprzylepne taśmy vibac to idealne rozwiązanie do zabezpieczenia różnego rodzaju opakowań. W połączeniu z folią stretch zapewnią bezpieczeństwo wysłanym paczkom, zagwarantują, że przesyłka dotrze do klienta nienaruszona. W razie potrzeby sama taśma też sprawdzi się wyśmienicie. Nie dopuści do otwarcia paczki przez osobę nieuprawnioną.  Taśmy vibac charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia, nie rozerwą się ani nie odkleją podczas transportu. Wytrzymają w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nie stracą swoich właściwości w niskiej lub wysokiej temperaturze. Wytrzymają nawet wystawione na działanie wilgoci.

Różne rodzaje

Taśmy pakowe vibac występują w różnych kolorach, białym, brązowym i transparentnym. Mogą być przeznaczone do różnych gałęzi gospodarki. Znajdą zastosowanie w magazynach, firmach kurierskich, biurach, sklepach internetowych. Można stwierdzić, że niemal we wszystkich dziedzinach. Z taśm vibac można korzystać ręcznie lub maszynowo, w zależności od potrzeb.

Przykładowe parametry

Przyjrzymy się przykładowej wersji taśmy. Będzie to taśma vibac o szerokości 48mm i długości 60m.

 • taśma pakowa wykonana na bazie polipropylenu z warstwą klejącą z kauczuku naturalnego
 • do szerokiego zastosowania w wielu branżach i gałęziach gospodarki
 • sprawdza się w niskich temperaturach, odporna na wilgoć
 • do zastosowania przy klejeniu kartonów zarówno metodą ręczną jak i automatyczną
 • szerokość: 48mm
 • długość: 60m
 • wydłużenie przy zerwaniu: 140%
 • wytrzymałość na rozciąganie: 4kg/cm
 • grubość warstwy folii: 25μm
 • grubość warstwy klejącej: 16μm
 • kolor brązowy

Elastyczność w zastosowaniu

vibac taśma pakowaNiezależnie od tego czy prowadzimy ogromny magazyn, czy niewielki sklep internetowy musimy kierować się pewną zasadą. Każdy towar przeznaczony do wysyłki musi być dobrze zapakowany. Bezwzględnie musi dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie. Wpłynie to pozytywnie na nasz wizerunek.

Taśma pakowna vibac bardzo pomoże osiągnąć opisywany powyżej cel. Nadaje się do opakowywania przedmiotów o różnym kształcie i wielkości. Jest niezwykle wytrzymała, nie traci swoich właściwości w niskiej ani wysokiej temperaturze. Doskonale sprawdzi się w dużym magazynie i mały, sklepie internetowym.

Comments are closed.