Kanał RSS: Artykuły

Trendy w modzie – chcesz być eko?

Trendy w modzie – chcesz być eko?

Odzież otacza nas każdego dnia – na sklepowych witrynach, na reklamach mobile, w sieci, w tramwajach, w telewizji, w prasie. Cały czas ją nosimy i cały czas zauważamy kogoś kto uwielbia szczycić się swoimi ciuchami – a tak naprawdę markami.

Noszenie znanych, popularnych marek dla niektórych osób jest prestiżowe i buduje ich personalny wizerunek. Jednak ciuchy te często są bardzo drogie, a razem z ceną nie idzie jakość. Cena wychodzi główny z renomy marki, która jeśli uzyskała status międzynarodowe z pewnością może bez przeszkód podwyższać swoje ceny, bez utraty zaufania czy odejścia klientów. Zwłaszcza, że dla wielu osób droższy ciuch oznacza lepszą jakość. Czy zawsze tak jest? Absolutnie nie – o wiele lepiej rozejrzeć się za tańszymi produktami, których wykonanie może bez problemu przyćmić to, co proponują nam drogie firmy. Najlepszej jakości ciuchy to bez zrobione ręcznie. Jeśli zainteresują się modą ekologiczną z pewnością natrafimy na pojęcie bawełna organiczna. Ciuchy produkowane z tej rośliny są bardzo wysokiej jakości, są wytrzymalsze i zdrowsze dla ciała użytkowników niż wspomniane „renomowane marki”. Chociaż produkty eko nie wyróżniają się atrakcyjnym wzornictwem i nie są przykładem ciuchu, który chętnie założymy na imprezę, to wyprzedzają tradycyjne ubrania na wielu polach.

small

Wspomniane zdrowie – bawełna organiczna nie była psikana pestycydami, jest więc lepszej jakości, dłużej wytrzymuje czas użytkowania, ciało lepiej oddycha. Kupno ciuchów eko pomaga mieszkańcom tzw. trzeciego świata, w których odzież jest ręcznie produkowana. Dzięki zainteresowani fantastycznych osób z wielu państw społeczeństwo państw Afryki ma możliwość być zatrudnionym za godne wynagrodzenie w miejscu przyjaznym dla nich samych jak i warunkom pracy.