Kanał RSS: Artykuły

Jakie oprawki będą hitem 2020 roku?

Jakie oprawki będą hitem 2020 roku?

Noszenie okularów dla jednych jest przykrym obowiązkiem, dla innych możliwością dodatkowego podkreślenia swojego indywidualnego stylu. Bez względu na to, do której z tych grup się zaliczasz, na pewno zależy Ci na tym, aby mieć naprawdę dobrze dopasowane oprawki okularowe. Jakie trendy będą dominować w tej kwestii w tym roku? Jakie modele będą największym hitem i jak dopasować je do swojego stylu oraz preferencji? Skorzystaj z naszych porad i wybierz dla siebie naprawdę oryginalne okulary korekcyjne wysokiej jakości, które będą nie tylko zgodne z aktualnymi trendami, ale również doskonale dopasowane do Twoich osobistych potrzeb w tym zakresie. 

Mniej znaczy więcej, czyli oprawki okularowe, których prawie nie widać

Szukasz dla siebie nowych oprawek okularowych, które będą bardzo designerskie i modne? Wybierz oprawki okularowe transparentne, czyli wykonane z przeźroczystego tworzywa sztucznego. Tego typu okulary damskie i męskie w roku 2020 będą niezwykle popularne. Projektanci w swoich najnowszych kolekcjach promują tego typu rozwiązanie w naprawdę wielu wariantach. Bardzo modne będą transparentne okulary o okrągłym kształcie i niewielkich szkłach korekcyjnych, a także nieco bardziej kanciaste modele o kwadratowym wykończeniu. Oprawki z transparentnego plastiku mają bardzo nowoczesny charakter i nie rzucają się w oczy z daleka, jednak na pewno zwracają uwagę na osobę, która je nosi.

Kolejnym rozwiązaniem, które zostało stworzone w myśl zasady mniej znaczy więcej, są oprawki metalowe. Cienkie druciki znowu wracają do łask, jednak tym razem w wersji maxi. Bardzo modne będą złote i srebrne okulary okrągłe o naprawdę dużych szkłach – im większe, tym lepsze. Ciekawym modelem, który w nadchodzącym sezonie na pewno będzie cieszył się dużą popularnością, są również kwadratowe modele z cienkimi metalowymi oprawkami i podwójnym mostkiem okularowym. Do łask w tym roku wracają również oprawki Ray Ban aviatory damskie i męskie z cienkiego drucika w wersji maxi.

aviator

Wyraziste kształty, ciekawe wzory oraz oryginalne kolory również nie wychodzą z mody

Projektanci w nadchodzącym sezonie dali osobom noszącym okulary naprawdę ogromny wybór. W najnowszych kolekcjach dostępne są nie tylko transparentne oprawki, które trudno dostrzec z daleka. Osoby, które preferują bardziej wyraziste modele również znajdą tam coś dla siebie. Ogromną popularnością będą ponownie cieszyły się kolorowe i grube oprawki. W 2020 roku na pewno warto sięgnąć po okulary w kolorze dusty pink oraz w różnych innych odcieniach różu, a także subtelnego, pastelowego pomarańczu. Modne będą również wyraziste odcienie niebieskiego i granatu, a także modele w kolorze musztardowym i karmelowym. Tego typu oprawki idealnie sprawdzą się dla osób o delikatnych rysach twarzy, które chcą dodatkowo dodać sobie wyrazistości oraz szukają rzucających się w oczy dodatków. Oprawki damskie i męskie w intensywnych kolorach można łączyć z wieloma innymi barwami na zasadzie kontrastów lub dopasowania, np. poprzez stworzenie monochromatycznego zestawienia.

W nowych kolekcjach projektantów oprawek okularowych znaleźć można kolorowe oprawki w wersji klasycznej, czyli w jednym odcieniu lub modele cieniowane, w którym kolory płynnie przechodzą z najciemniejszego w coraz jaśniejszy. Bardzo popularne są również modele oprawek okularowych, które ozdobione są printami inspirowany skorupą żółwi, a także nowoczesnym malarstwem i grafiką. Po raz kolejny dużą popularnością będą cieszyć się również zwierzęce printy na oprawkach okularowych, przede wszystkim leopardzie cętki czy motyw skóry węża.

Comments are closed.