Kanał RSS: Artykuły

Dron Phantom3 – dla kogo będzie odpowiedni

Dron Phantom3 – dla kogo będzie odpowiedni

Drony to urządzenia, które podbiły serca miłośników innowacyjnych, elektronicznych zabawek i aktywnego spędzania czasu. Dronami bawią się zarówno mali chłopcy, jak i dorośli mężczyźni. Natomiast nie są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach rozrywkowych. Prężnie rozwijająca się branża fotografów i montażystów również chętnie korzysta ze wspomnianego urządzenia i odnajduje jego coraz to nowe zastosowania, które zaowocują niepowtarzalnymi ujęciami. W czym tkwi fenomen „zabawy” dronami?

Dron Phantom3 – zalety

Nowe technologie otaczają nas na każdym kroku. Nie wyobrażamy sobie życia bez telefonów, laptopów, czy bezprzewodowych słuchawek. Kilka lat temu do oferty nowinek technologicznych dołączyły drony, które podbiły serca wielu chłopców i mężczyzn na całym świecie.

Profesjonalne drony Phantom3 są wyposażone w najnowocześniejsze podzespoły, które zapewniają doskonały wygląd i możliwość sterowanie urządzeniem. W sklepie internetowym ze sprzedażą dronów można też kupić części zamienne, np. śmigła i silniki. Elektroniczne części, do których należą regulatory, kontrolery lotu, płyty główne, ale też inne części dostępne w ofercie, zapewniają bezpieczeństwo i umożliwiają bezproblemowe korzystanie z urządzenia, bez obawy iż sprzętu nie da się odratować w przypadku usterki

Fani dronów z pewnością ucieszą się także z możliwości ulepszenia swoich modeli. Poprawienie parametrów lotu jest możliwe m.in. dzięki takich częściom jak karbowane lub kompozytowe utwardzane śmigła, wzmacniacze sygnału, belki wzmacniające podwozie i chroniące gimbal.

Dron Phantom3 – wady

Wszystkie elektroniczne urządzenia zapewniają niezwykłe emocje podczas użytkowania, ale niestety są też narażone na wiele usterek. Drony mogą przestać działać na skutek usterki silników lub modułu sygnału GPS. Działanie drona w powietrzu jest narażone na uszkodzenie śmigła, czy kompozytów. Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają pracę operatorów, umożliwiając wykonanie bardziej efektownych zdjęć i filmów. Jednak w przypadku awarii drona należy oddać go do profesjonalnego serwisu, aby znów móc się cieszyć doskonałą zabawą.

phantom3

Dla kogo dron Phantom3?

Dron Phantom 3 to popularny model, który z powodzeniem sprawdzi się podczas pracy, ale także dla miłośników innowacyjnych zabawek latających. Maksymalna prędkość wznoszenia 5 m/s, a opadania 3 m/s to pewność, że zarówno osoby doświadczone, jak i początkujące, będą w stanie opanować sprzęt. Bateria Li-Po 4S 4480 mAh umożliwia długą pracę na jednym ładowaniu, a komunikacja pilotem na otwartej przestrzeni do 1 kilometra zapewnia doskonałe ujęcia z wysokości.

Jak wygląda serwis i naprawa drona?

Drony to urządzenia elektroniczne, które mogą ulec różnym uszkodzeniom. Zalanie sprzętu, usterki spowodowane użytkowaniem lub awarie nie oznaczają jednak, że dron już nigdy nie wzniesie się w powietrze. Pogwarancyjną naprawą dronów zajmuje się wiele miejsc. Warto jednak wybierać autoryzowane serwisy, które zapewniają najlepszą jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Hobbiści i miłośnicy dronów mogą oddać sprzęt np. do profesjonalnego serwisu DJI w Warszawie. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu pracowników serwisu można mieć pewność, że naprawa usterki i awarii przebiegnie sprawnie. Specjaliści serwisu dronów DJI są w gotowości, aby rozwiązać każdy problem.

Dron Phanton3 tworzy niesamowite zdjęcia i filmy z wysokości. Umożliwia pracę wielu fotografów i operatorów kamer, ale stanowi też doskonałą alternatywę dla osób lubiących ciekawostki technologiczne. Pewność, że inwestycja w sprzęt się opłaci zapewniają m.in. autoryzowane punkty serwisu dronów, do których należy wspomniany serwis DJI.

Comments are closed.