Kanał RSS: Artykuły

Cube Access Hybrid Pro i Cube Access Hybrid SL 500 – rowery elektryczne

Cube Access Hybrid Pro i Cube Access Hybrid SL 500 – rowery elektryczne

Rowery z napędem elektrycznym są świetnym wyborem, jeśli spodziewamy się dużej ilości podjazdów lub nasza kondycja nie pozwala na tak szybkie przemieszczanie się, jakbyśmy sobie tego życzyli.Marka Cube proponuje dwa świetne modele, które ułatwią nam życie.

Model Cube Access Hybrid Pro łączy w sobie uczucie z jazdy, jak na prawdziwym rowerze górskim z nieograniczonym zasięgiem i wolnością, jaką tylko rower elektryczny może zaoferować. Dostępny jest w wielu rozmiarach, a rama zaprojektowana jest tak, aby jazda była komfortowa. Wyposażony jest w silnik Bosch CX i osprzęt marki Shimano, które współgrają razem perfekcyjnie, dzięki czemu rowerzysta może skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy zamiast na problemach z napędem. Bezpieczeństwo zapewniają hamulce tarczowe.

Cube Hybrid PRO 400

Model Access Hybrid SL 500 to rower dla lubiących wyzwania, a jednak gwarantujący jakość. Dzięki solidnemu silnikowi marki Bosch nigdy nie zawiedzie. Aluminiowa rama, jak zwykle zapewnia ergonomiczną pozycję w trakcie jazdy, o bezpieczeństwo dbają hamulce tarczowe, a całości dopełnia osprzęt Shimano. Nic dodać, nic ująć.

Cube SL 500

Oba rowery zostały zaprojektowane z myślą o paniach. Widać to nie tylko w nazwie, ale w przemyślanej konstrukcji uwzględniającej specyfikę damskiego ciała. Oba dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych cieszących oko- każdy w dwóch. Są niezawodne, świetnie się spisują i pięknie wyglądają.

Comments are closed.