Kanał RSS: Artykuły

Chemia z Niemiec – czyści lepiej i taniej

Chemia z Niemiec – czyści lepiej i taniej

Popularność niemieckiej chemii gospodarczej nikogo już nie dziwi. Jak grzyby po deszczu wyrastają punkty oferujące środki czystości z Niemiec. Prywatnych handlarzy można spotkać również na targach czy przy osiedlowych sklepikach, jak sprzedają proszki do prania i płyny do płukania z bagażników samochodów. Gdzie jeszcze można znaleźć skuteczne środki czystości?

Popularna chemia z Niemiec

W przypadku artykułów chemii gospodarczej pochodzących z Niemiec można mówić o specyficznej marce, wręcz o standardzie, który niemiecka chemia wyznacza innym produktom z tej samej branży. Producenci z Niemiec umiejętnie łączą osiągnięcia przemysłu chemicznego i technologii kosmetologicznych, tworząc niezwykle skuteczne środki czystości oraz kosmetyki, których jakość potwierdzona jest w testach oraz licznymi nagrodami uznania ze strony zarówno koncernów farmaceutycznych, chemicznych czy kosmetycznych, jak i ze strony konsumentów, których zadowolenie przekłada się na realne zyski producenta.

chemia z Niemiec

Polecamy internetowy sklep oferujący środki czystości i artykuły do domu prosto od niemieckich producentów. Czytaj więcej >>

Skuteczność środków czyszczących

Niemiecka chemia to termin dość szeroki. Kryją się pod nim zarówno znakomite niemieckie proszki do prania, jak i akcesoria do prania. Od kilku już lat w Polsce znane są specjalne chusteczki zapobiegające farbowaniu tkanin. Na początku przywożono je bezpośrednio z Niemiec, ale teraz można je kupić w każdej dobrej drogerii czy większym supermarkecie. Podobne novum stanowią w tym momencie kapsułki do prania – szczególnie pomocne dla osób, które nie wiedzą, ile proszku należy wsypać do podajnika oraz ile płynu odmierzyć, tak aby wywabić plamy, ale też by pralka dała rade wypłukać detergent.

Wśród artykułów niemieckich producentów szczególnie popularne są również środki czyszczące – wszelkie mleczka, proszki czy płyny do czyszczenia, które usuwają kamień z armatury sanitarnej, tłuste plamy z kuchenek oraz smugi z szyb. Do tego można doliczyć wszelkie akcesoria do sprzątania, takie jak ściereczki z mikrofibry, końcówki do mopów, wygodne szczotki do szorowania czy inne dodatki.  Z takim arsenałem żadne zabrudzenia nie ostaną się zbyt długo.

Comments are closed.