Kanał RSS: Artykuły

Balony dopasowane do Ciebie

Balon przynosi wiele uśmiechu nie tylko mniejszym, ale również starszym. Jest doskonałą dekoracją, gdy organizujemy imprezę, czy to dla kilku osób czy na kilkadziesiąt gości. Do najczęstszych sposobności, w których wykorzystujemy balony można zaliczyć: wesela, imprezy dla najmłodszych, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny oraz inne okolicznościowe spotkania.

Najpewniejszym przepisem na odpowiedni wizerunek balonów jest wypełnienie ich helem. Tutaj wyróżniamy dwa rodzaje, którymi wypełniamy balony:

  • Halon czyli hel balonowy
  • Hel inaczej hel techniczny, który posiada certyfikaty, a wypełnione nim balony są kosztowniejsze od tych powyższych.

125653_2836Przykładowa cena za 1m3 helu, którym napełniamy balony opiewa na 140zł brutto.

Razem ze zmiennymi wymaganiami klientów, wzmocniła się możliwość dowolnego wyboru odmian balonów. Już nie wspominając o barwach, które praktycznie nie mają ograniczeń, można dostosować formę, którą przybiorą balony adekwatnie do zaistniałej okazji. Coraz częstszą metodą są również nadruki na balonach. Możliwe są wydruki jedno oraz dwustronne, na balonach zarazem lateksowych oraz gumowych. Indywidualnie można zaprojektować treść czy obrazki, wybierając przykładowo motyw własnego przedsiębiorstwa.

Na okolicznościowe eventy można również zamówić dekoracje w różnych kształtach wykonane z balonów. Są doskonałą ozdobą wypełniającą wnętrza oraz zwracającą na siebie uwagę. Ciekawym pomysłem jest wykorzystanie barwnych ozdób przy sesjach zdjęciowych. Balony nadadzą oryginalny charakter oraz ożywią fotografie. Bukiet balonów złożony z 10 sztuk to koszt około 30-40zł.